KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14443172

nr 1444 3172

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

"Monkeyboard". Signerad. Bläck på papper. Blandteknik, bildmått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 56x38 cm, oramat löst blad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

måndag 24 januari 2022
kl 18:51:24

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson